درباره جرثقیل پارمیس

درباره جرثقیل پارمیس

به نام خدا
جرثقیل پارمیس به لطف خداوند متعال با بیش از ربع قرن تجربه در زمینه خدمات ماشین آلات سنگین از جمله جرثقیل و تریلی فعالیت خود را در سطح کشور دنبال می کند . که در طول سالیان متمادی یکی از شرکت های معتبر در زمینه خدمات جرثقیل در ایران بوده است در سه بخش اجاره ، خرید و فروش و واردات جرثقیل فعایت می نماید .سرلوحه فعالیت ها و خدمات شرکت تنها جلب رضایت مشتریان می باشد که جهت تحقق این امر مدیریت با گماردن پرسنل مجرب و توانا سعی در خدمت رسانی بهتر و کسب رضایت مشتریان می باشد . شرکت همچنین به منظور افزایش کارآیی و رضایت مشتریان و ایمن سازی خدمات ارائه شده اقدام به خرید و واردات و بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و به روز دنیا کرده است که شایان ذکر است که این ماشین الات در اختیار معدود شرکت های ایرانی می باشد .همچنین این ماشین آلات دارای گواهینامه معتبر شرکت PHQ می باشند . یکی دیگر از اهداف مدیران شرکت ایجاد اشتغال برای جوانان توانا و مستعد ایران عزیزمان می باشد که هم اکنون تعداد ۲۰ نفر پرسنل بصورت مستقیم در حال فعالیت در شرکت می باشند . بنابرین شرکت با استخدام پرسنل باتجربه و به کارگیری بهترین متدهای روز دنیا آماده همکاری و انعقاد قرارداد با سازمان ها ارگان ها و شرکت های دولتی و خصوصی در زمینه نصب سازه های فلزی و مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین ها بصورت مقطعی و یا بصورت کامل و یک جا از آغاز عملیات تا پایان عملیات می باشد . جرثقیل پارمیس با اعتماد راسخ به عمران و آبادانی در عرصه های سازندگی کشور عزیزمان ایران در پروژه های مختلف فعالیت می نماید.
سوابق :
شرکت در طول سالیان متمادی با بسیاری از شرکت های معتبر داخلی فعالیت داشته که در شهرستان میتوان به شرکت هایی همچون نصب نیرو – توانیر – سیمان تهران و در استان تهران نیز با شرکت هایی همچون تعاونی بازنشستگان آموزش و پروش – تعاونی مسکن بازنشستگان ارتش – توسعه صادرات – بانک تات – مترو خط 7 تهران – شهرداری تهران – عمران مسکن گستر – سایول – آرمه تاب گسترش – سابیر – پروژه توسعه اماکن مجلس – پروژه فرماندهی نیروی انتظامی – پروژه تونل و پل صدر – تونل شهید شوشتری – بیمارستان خاتم الانبیاء – کشتیرانی – صنایع دفاع (آموزش – مهمات سازی – تربیت بدنی – دانشگاه مالک اشتر) راه آهن – آستان حرم شاه عبدالعظیم می توان اشاره نمود.
مدیریت جرثقیل پارمیس: بابک پناهی نیا 5055-248-0912

جرثقیل پارمیس

تنها با یک تماس می توانید از کلیه خدمات مشاوره ای بصورت کاملا رایگان بهرمند شوید ما آماده خدمات جهت اجاره جرثقیل و لیفتینگ از 3 الی 360 تن بصورت شبانه روزی در تمامی نقاط می باشیم.

کادری مجرب

با اتکا به 25 سال تجربه در صنعت اجاره و خدمات جرثقیل هم اکنون جرثقیل پارمیس دارای تیمی مجرب و حرفه ای در زمینه خدمات جرثقیل می باشد که سخت ترین و فنی ترین خدمات را ارایه خواهند داد.

امکانات پیشرفته

پروژه های بزرگی که جرثقیل پارمیس عهده دار آن شده و میشود نیاز به امکانات به روز و پیشرفته دارد،چرثقیل پارمیس جزو معدود شرکت های ایرانی است که به روزترین جرثقیل های دنیا را در اختیار دارد.

اعتبار و تجربه

مجموع سال های خدمات جرثقیل پارمیس (25سال) و پروژه های بزرگ و ملی که در کارنامه جرثقیل پارمیس می باشد باعث شده کارفرمایان با خیالی راحت چندین و چند پروژه با ما همکاری داشته باشند

برخی از پروژه ها

پروژه فرماندهی نیروی انتظامی – پروژه تونل و پل صدر – تونل شهید شوشتری – بیمارستان خاتم الانبیاء – کشتیرانی – صنایع دفاع (آموزش – مهمات سازی – تربیت بدنی – دانشگاه مالک اشتر) راه آهن – آستان حرم شاه عبدالعظی

آمار و ارقام

به لطف خداوند و آمار و ارقام موجود در پروژه ها جرثقیل پارمیس یکی از اولین انتخاب ها در پروژه های مختلف توسط کارفرما ها می باشد. امیدواریم مانند همیشه پاسخگویی اطمینان شما عزیزان باشیم

1035

Completed Project

1124

Active Experts

834

Happy Clients

538

Developer Hand

نظرات

همواره نظرات کارفرما های محترم موجب انرژی بخشیدن به تیم ما میشود و همواره پذیرای تمامی نظرات ،انتقادات و پیشنهادات دوستان هستیم.